Publications Office of the EU
Romania-Bucuresti: Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Bucuresti: Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet

  • Ilmoitettu
    27/11/2015
  • Peruttu
    09/03/2016
  • Julkaistu
    25/05/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania SA
Suorituspaikka
NUTS code: RO213 Iaşi
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34300000 Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,247,518.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Furnizare piese de schimb si service pentru autoturismele din dotarea DRDP Iasi.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: CNADNR SA prin Directia Regionala Drumuri si Poduri Iasi
Postiosoite: Str. Gh. Asachi nr. 19
Paikkakunta: Iasi
Postinumero: 700481
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: Registratura – Serviciul ODA
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/07/2016 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,247,518.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.