Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Julkaistu
    20/03/2025
  • Määräaika
    11/04/2025
  • Sopimus tehty
    10/06/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF33 Moselle
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71351810 Topografiset palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
60,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2025-002
Kuvaus

Levés topographiques aéroportés

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://urlr.me/MmsDYx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://urlr.me/MmsDYx
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix des prestations forfaitaires
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité de la méthodologie proposée
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Arvioitu arvo
60,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SINTEGRA selas
Postiosoite:
Paikkakunta: MEYLAN
Postinumero: 38241
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.