Publications Office of the EU
Projektinjohtotehtävä 186 asunnon kunnostamiseksi PARIS-rakennuksessa 17. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Projektinjohtotehtävä 186 asunnon kunnostamiseksi PARIS-rakennuksessa 17.

  • Julkaistu
    22/09/2025
  • Määräaika
    24/10/2025
  • Sopimus tehty
    20/08/2026
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ICF La Sablière S.A. HLM
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
581,896.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
SAB-2025_00068
Kuvaus

Rakennus sijaitsee Porte de Clichyn aseman välittömässä läheisyydessä. Sen läheinen ympäristö on ZAC Clichy Batignolles, piiri, joka on käynyt läpi syvällisiä muutoksia useita vuosia. Työn tavoitteena on rakennuksen energiatehokkuuden parantaminen (ulkovaippa, yhteiset tilat, yksityisalueet, ulkotilat, yhdyskuntalämpöverkkoon liittäminen jne.)

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Valeur technique de l'offre
Painotus (prosentteina, tarkka) : 50
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Rse / Clauses environnementales et sociales
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
581,896.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: FRASK ARCHITECTES
Postiosoite:
Paikkakunta: Paris 12
Postinumero: 75012
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.