-
Julkaistu10/03/2023
-
Määräaika13/04/2023
-
Tarjousten avaaminen13/04/2023
-
Sopimus tehty12/06/2023
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Norja-Oslo: Energiansäästöä koskevat konsulttipalvelut
Oslo Municipality, c/o Oslobgyy KF, hereafter called the contracting authority, invites tenderers to participate in an open tender contest for a framework agreement for ENØK mapping, energy labelling, and associate consultancy services.
Virallinen nimi: Oslo kommune v/ Oslobygg KF
Kansallinen rekisterinumero: 924 599 545
Postiosoite: Grenseveien 78C
Paikkakunta: Oslo
NUTS-koodi: NO08
Postinumero: 0661
Maa: NOR
Yhteyshenkilö: Kasper Johns
Pääosoite: https://www.oslo.kommune.no/etater-foretak-og-ombud/oslobygg/
Sähköisesti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=355347&B=OSLO
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
71314300 - Energiansäästöä koskevat konsulttipalvelut
90711200 - Ympäristönormit muuta kuin rakentamista varten
90700000 - Ympäristöön liittyvät palvelut
71313000 - Ympäristötekniset konsulttipalvelut
72220000 - Järjestelmiä ja tekniikkaa koskevat konsulttipalvelut
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.