Publications Office of the EU
Tšekki-Brno: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tšekki-Brno: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    27/10/2023
  • Määräaika
    27/11/2023
  • Tarjousten avaaminen
    27/11/2023
  • Sopimus tehty
    14/12/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fakultní nemocnice Brno
Suorituspaikka
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,813,612.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
159/23
Kuvaus

Tarjouskilpailun kohteena on puitesopimuksen tekeminen lääkkeiden toimittamisesta hankintaviranomaisen tarpeiden mukaisesti.
Suomi

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ezak.fnbrno.cz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/11/2023 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
5,813,612.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Sanofi s.r.o.
Postiosoite: Generála Píky 430/26
Paikkakunta: Praha - Dejvice
Postinumero: 16000
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.