Publications Office of the EU
Espanja-Tarazona: Kiinteiden yhdyskuntajätteiden keräyspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Tarazona: Kiinteiden yhdyskuntajätteiden keräyspalvelut

  • Julkaistu
    04/05/2021
  • Peruttu
    11/05/2021
  • Tarjousten avaaminen
    14/06/2021
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Suorituspaikka
NUTS code: ES243 Zaragoza
Ostajan sijainti
NUTS code: ES243 Zaragoza
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90511100 Kiinteiden yhdyskuntajätteiden keräyspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,620,190.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
122/2021
Kuvaus

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Kansallinen rekisterinumero: P5000029H
Postiosoite: Plaza Carmen Viejo, 14
Paikkakunta: Tarazona
NUTS-koodi: ES243
Postinumero: 50500
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/06/2021 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,620,190.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.