Publications Office of the EU
Tšekki-Pardubice: Silta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Pardubice: Silta

  • Julkaistu
    10/02/2023
  • Määräaika
    20/03/2023
  • Sopimus tehty
    09/05/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Suorituspaikka
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44212100 Silta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
57,409,300.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
67,184,706.27 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

V rámci veřejné zakázky bude realizována dodávka a montáž mostního provizoria (SO 182), které řeší problematiku převedení dopravy po dobu přípravy realizace a do doby realizace akce Modernizace mostu ev.č. 3227-3 Řečany nad Labem. Toto mostní provizorium bude umístěno vlevo od stávajícího mostu (na protivodní straně).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Kansallinen rekisterinumero: 00085031
Postiosoite: Doubravice 98
Paikkakunta: Pardubice
NUTS-koodi: CZ053
Postinumero: 53353
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Bc. Kamila Filípková
Pääosoite: http://www.suspk.cz/
Sähköisesti:
https://ezak.suspk.cz/vz00000986
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
57,409,300.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
67,184,706.27 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
Postiosoite: K Vápence 2677,
Paikkakunta: Pardubice - Zelené Předměstí
Postinumero: 530 02
Maa: CZE

Virallinen nimi: MADOS MT s.r.o.
Postiosoite: Lupenice č.p. 51
Paikkakunta: Lupenice
Postinumero: 517 41
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.