Publications Office of the EU
Tšekki-Hora Svatého Šebestiána: Metsänhoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Tšekki-Hora Svatého Šebestiána: Metsänhoitopalvelut

  • Julkaistu
    11/09/2018
  • Määräaika
    16/10/2018
  • Tarjousten avaaminen
    16/10/2018
  • Sopimus tehty
    01/01/2019
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Městské lesy Chomutov
Suorituspaikka
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77200000 Metsänhoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,968,650.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,271,030.50 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
36
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Provádění lesnických činností, zejména pěstebních a těžebních činností, v roce 2019 na základě uzavřené písemné rámcové smlouvy.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace
Kansallinen rekisterinumero: 46790080
Postiosoite: Hora Svatého Šebestiána 90
Paikkakunta: Hora Svatého Šebestiána
NUTS-koodi: CZ042
Postinumero: 431 82
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Petr Markes
Pääosoite: www.lesy-cv.cz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/10/2018 13:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.