-
Julkaistu10/03/2011
-
Määräaika27/04/2011
-
Tarjousten avaaminen27/04/2011
-
Sopimus tehty05/07/2011
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
PL-Kielce: Rakennustyöt
Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 776 na odcinku od granicy województwa do Buska - Zdroju wraz z remontem mostu przez rzekę Nidę w Wiślicy. Zakres robót:
— w zakresie przygotowania inwestycji:
—— przejęcie i rozgraniczenie terenu,
—— wytyczenie układu geometrycznego,
—— wycinka drzew i krzewów,
—— zdjęcie warstw humusu,
—— regulacja istniejących urządzeń infrastruktury,
— w zakresie dróg:
—— rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 776 na odcinku od km 43+054,00 do km 83+916,00 długości 40,86 km,
—— budowę 2 małych rond w km 51+410 i w km 52+378,
—— budowę ścieżek rowerowych,
—— rozbudowę skrzyżowań drogi wojewódzkiej 776 z drogami powiatowymi i gminnymi,
— w zakresie obiektów inżynieryjnych:
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 53+054 przez rzekę Małoszówkę,
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 53+164 przez rzekę Nidzicę,
—— rozbudowa - remont obiektu mostowego w km 70+796 przez rzekę Nidę,
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 80+039 przez rzekę Maskalis,
—— remont obiektu mostowego w km 46+009 w miejscowości Kamieńczyce,
—— remont obiektu mostowego w km 47+835 w miejscowości Skorczowa,
—— remont obiektu mostowego w km 53+476 w miejscowości Jakuszowice,
—— rozbudowę, przebudowę i budowę nowych przepustów pod drogą wojewódzką,
— w zakresie uzbrojenia terenu:
—— przebudowę sieci teletechnicznej,
—— przebudowę sieci energetycznej,
—— przebudowę sieci gazowej,
—— przebudowę sieci wodociągowej,
—— przebudowę kanalizacji sanitarnej,
—— przebudowa systemu odwodnienia,
—— odmulenie i udrożnienie rowów odwadniających drogę,
—— budowa i przebudowa przepustów pod drogami bocznymi i zjazdami do posesji i działek,
— urządzenia ochrony środowiska:
—— budowę urządzeń podczyszczających,
— urządzenia bezpieczeństwa ruchu (poza wymienionymi w robotach drogowych):
—— barierki energochłonne na krawędzi korony,
—— oznakowanie poziome i pionowe.
Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Przedmiarami robót, Projektami budowlanymi i wykonawczymi,Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi oraz wzorem umowy.
45221000 - Siltojen, tunnelien ja kuilujen rakentamistyöt
45442000 - Suojapinnoitusten levitystyöt
45262000 - Muut erikoisrakennustyöt kuin kattotyöt
45231000 - Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt
45100000 - Rakennustyömaan valmistelutyöt
45233000 - Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.