Publications Office of the EU
Ruotsi-Tukholma: Tutkimus- ja kehityspalvelut ja niihin liittyvät konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Tukholma: Tutkimus- ja kehityspalvelut ja niihin liittyvät konsulttipalvelut

  • Peruttu
    08/09/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Karolinska Institutet
Suorituspaikka
NUTS code: SE11 Stockholm
Ostajan sijainti
NUTS code: SE11 Stockholm
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
73000000 Tutkimus- ja kehityspalvelut ja niihin liittyvät konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
16111/CC-2-1184/2017.
Kuvaus

The tender cover the need for ‘Test the complete panel in the “FELASA health monitoring” for rats and mice, according to generally accepted published standard (Laboratory Animals 2014, Vol. 48(3): 178-192)’.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.