Publications Office of the EU
Saksa-Hampuri: Katon eristystyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Hampuri: Katon eristystyöt

  • Julkaistu
    31/05/2019
  • Määräaika
    09/07/2019
  • Peruttu
    30/12/2019
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: DE600 Hamburg
Ostajan sijainti
NUTS code: DE600 Hamburg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45261410 Katon eristystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
361,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
GMH VOB OV 032-19 LG
Kuvaus

Auf dem Grundstück der Stadtteilschule Süderelbe bzw. der ehemaligen Grundschule Quellmoor soll das „Haus am Quellmoor“, eine schulbauintegrierte Einrichtung, entstehen, die einen Bildungs-, Beratungs- und Freizeitort für Kinder, Jugendliche und Erwachsene anbietet.
In dieser Einrichtung werden das ReBBZ mit der Bildungs- und der Beratungsabteilung, das Projekt „die 2. Chance“ von IN VIA Hamburg e. V., das Projekt „heimspiel“ (Joachim-Herz-Stiftung und Alfred-Toepfer-Stiftung), sowie in einer weiteren abgeschlossenen Einheit das Haus der Jugend Neuwiedenthal und „Strasos“, die Straßensozialarbeit Neuwiedenthal verortet sein.
Das zweigeschossige Fachgebäude 7 soll in das Gesamtensemble integriert werden. Um alle Programmflächen in einem gemeinsamen Haus realisieren zu können, wird das bestehende Gebäude erweitert. Die Bestandsflächen werden sinnfällig integriert werden.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.bieterportal.hamburg.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
CPV-koodi

45261410 - Katon eristystyöt

85000000 - Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

85300000 - Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
361,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.