Publications Office of the EU
Espanja-Salamanca: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Salamanca: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet

  • Julkaistu
    11/04/2022
  • Määräaika
    10/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    30/06/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Suorituspaikka
NUTS code: ES415 Salamanca
Ostajan sijainti
NUTS code: ES415 Salamanca
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
259,200.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
TUR 2022/1
Kuvaus

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Kansallinen rekisterinumero: A37400215
Postiosoite: Plaza Mayor 32
Paikkakunta: Salamanca
NUTS-koodi: ES415
Postinumero: 37002
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/06/2022 08:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
259,200.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.