Publications Office of the EU
Italia-Legnaro: Maatalouskoneiden vuokraus käyttäjän kanssa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Legnaro: Maatalouskoneiden vuokraus käyttäjän kanssa

  • Julkaistu
    04/02/2020
  • Määräaika
    02/03/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Veneto Agricoltura – Agenzia veneta per l’innovazione nel settore primario
Suorituspaikka
NUTS code: ITH3 Veneto
Ostajan sijainti
NUTS code: ITH36 Padova
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77111000 Maatalouskoneiden vuokraus käyttäjän kanssa
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,900,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Sistema dinamico di acquisizione per l’affidamento dei servizi di noli a freddo di macchine e attrezzature agricole e forestali (e di mezzi d’opera) per interventi di sistemazione idraulico forestali nel territorio regionale con la procedura del sistema dinamico di acquisizione, ai sensi dell’art. 55 del D.Lgs. n. 50/2016. Gara VENAGSDAB#0001

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.gestioneprocedureacquisto.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,900,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.