Publications Office of the EU
Schriesheimin kaupungin myöntämä huolto- ja lasinpuhdistuspalvelupalkinto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Schriesheimin kaupungin myöntämä huolto- ja lasinpuhdistuspalvelupalkinto

  • Julkaistu
    28/05/2025
  • Määräaika
    05/06/2025
  • Tarjousten avaaminen
    05/06/2025
  • Sopimus tehty
    23/07/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Schriesheim
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE128 Rhein-Neckar-Kreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911000 Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
SSCHR-2025-0001
Kuvaus

Schriesheimin kaupungin julkisten rakennusten kunnossapitosiivouspalvelujen ja lasinpuhdistuspalvelujen myöntäminen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.auftragsboerse.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.auftragsboerse.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/06/2025 10:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.