Publications Office of the EU
Portugali-Felgueiras: Siivous- ja puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Felgueiras: Siivous- ja puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    31/08/2021
  • Määräaika
    06/10/2021
  • Sopimus tehty
    03/12/2021
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Município de Felgueiras
Suorituspaikka
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Ostajan sijainti
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
731,447.33 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
727,075.68 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CMF/914/Z/S
Kuvaus

Contratação de serviços de limpeza para os equipamentos municipais por um período de 2 anos

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Município de Felgueiras
Kansallinen rekisterinumero: 501091823
Postiosoite: Praça da República
Paikkakunta: Felgueiras
NUTS-koodi: PT11C
Postinumero: 4610-116
Maa: PRT
Yhteyshenkilö: Serviços de Contratação Pública
Pääosoite: https://cm-felgueiras.pt
Sähköisesti:
https://www.acingov.pt
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
731,447.33 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
727,075.68 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: EUROMEX - Facility Services, Lda.
Postiosoite: Estrada Nacional 107, n.º 3427, 2.º Dtº
Paikkakunta: Matosinhos
Postinumero: 4455-495
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.