Publications Office of the EU
Romania-Brăila: Matalalattialinja-autot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Brăila: Matalalattialinja-autot

  • Ilmoitettu
    18/09/2018
  • Arvioitu julkaisuaika
    17/10/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Ei aktiivinen
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Braicar S.A.
Suorituspaikka
NUTS code: RO221 Brăila
Ostajan sijainti
NUTS code: RO221 Brăila
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34121400 Matalalattialinja-autot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,532,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Achizitie lot 1 de 5 autobuze de medie capacitate si lot 2 — 10 autobuze de mare capacitate.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.