Publications Office of the EU
Espanja-Valladolid: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valladolid: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet

  • Sopimus tehty
    28/02/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Suorituspaikka
NUTS code: ES418 Valladolid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES418 Valladolid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
46,608,675.87
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
17,871,473.24 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2040002192 - 080/2023
Kuvaus

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
46,608,675.87
Sopimuksen lopullinen arvo
17,871,473.24 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Postiosoite: Avenida San Luis, 77
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28033
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.