Publications Office of the EU
„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“ - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“

  • Julkaistu
    12/09/2024
  • Määräaika
    10/10/2024
  • Tarjousten avaaminen
    11/10/2024
  • Sopimus tehty
    09/02/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG341 Бургас
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45233142 Teiden korjaustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
500,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
425067
Kuvaus

Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ремонт и поддържане (превантивно, текущо, и ремонтно-възстановителни работи при аварийни ситуации) на 47,008 км., както следва: улици в гр. Поморие с дължина - 38,708км. кв. Каменар - 6,700 км. общински път №BGS1142 - гр. Поморие - 1,600км. Описание на видовете СМР и дейности е представено в Приложение № В – Видове СМР и дейности.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/425067
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/425067
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/10/2024 13:00
Myöntämisperuste
Обществената поръчка се възлага въз основа на „най – ниска цена”. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най – ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Arvioitu arvo
500,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ЩРАБАГ ЕАД
Postiosoite:
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1309
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.