-
Julkaistu24/10/2018
-
Määräaika29/11/2018
-
Tarjousten avaaminen29/11/2018
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Yhdistynyt kuningaskunta-Barking: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
London Borough of Barking and Dagenham is carrying out this procurement exercise as a competitive open tender procedure for the provision of Supported Living (including Specialist Floating Support under a Framework Agreement with call-offs) to provide the supported living (including Specialist Floating Support as detailed in the specification):
Lot 1 — Accommodation Based:
— Mental health,
— Mental Health — Forensic,
— Vulnerable adults — Substance Misuse,
— Learning Disabilities,
— Learning Disabilities with complex physical health needs,
Lot 2 — Floating Support:
— Mental health,
— Vulnerable Adults,
— Vulnerable adults – Substance Misuse,
— Learning Disabilities,
— Learning Disabilities with complex physical health needs,
— Behaviours that Challenge.
Virallinen nimi: London Borough of Barking and Dagenham
Postiosoite: 4th floor Roycraft House
Paikkakunta: Barking
NUTS-koodi: UKI52
Postinumero: IG11 8HE
Maa: GBR
Pääosoite: www.lbbd.gov.uk
Sähköisesti:
www.lbbd.bravosolution.co.uk
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
85000000 - Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
85300000 - Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.