Publications Office of the EU
Italia-Rooma: Sanomalehdet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Rooma: Sanomalehdet

  • Julkaistu
    19/12/2022
  • Määräaika
    17/01/2023
  • Tarjousten avaaminen
    17/01/2023
  • Sopimus tehty
    14/03/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Suorituspaikka
NUTS code: IT Italia
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
22210000 Sanomalehdet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
480,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
408,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Gara n. 8850244- CIG 954666907C - CUI 06382641006202200007
Kuvaus

Fornitura di una edicola digitale fruibile su piattaforma strutturata per le necessità della Rai Radiotelevisione Italiana S.p.A., da svolgersi secondo le modalità ed i termini dettagliatamente indicati nella documentazione di gara.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Postiosoite: viale Giuseppe Mazzini, 14
Paikkakunta: Roma
NUTS-koodi: ITI43
Postinumero: 00195
Maa: ITA
Pääosoite: https://www.rai.it
Sähköisesti:
https://piattaformaacquisti.rai.it/PortaleAppalti
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/01/2023 15:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
480,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
408,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SIMUL NEWS S.R.L.
Postiosoite: Via Chiana , 38
Paikkakunta: Roma
Postinumero: 00198
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.