Publications Office of the EU
Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27

  • Julkaistu
    07/03/2024
  • Määräaika
    08/04/2024
  • Tarjousten avaaminen
    08/04/2024
  • Sopimus tehty
    02/07/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 34
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: AT130 Wien
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,947.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
MA 34-BM2-DRO-320060-2024
Kuvaus

siehe Ausschreibungsunterlagen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/04/2024 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: niedrigster Preis
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
9,947.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Kanta Gesellschaft m.b.H.
Postiosoite:
Paikkakunta: Wien
Postinumero: 1232
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.