Publications Office of the EU
Ranska-Voiron: Tarkkailu- ja valvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Voiron: Tarkkailu- ja valvontapalvelut

  • Julkaistu
    12/05/2017
  • Määräaika
    09/06/2017
  • Tarjousten avaaminen
    09/06/2017
  • Sopimus tehty
    30/06/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Communauté du Pays Voironnais
Suorituspaikka
NUTS code: FRK24 Isère
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK24 Isère
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71700000 Tarkkailu- ja valvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
317,634.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
170011
Kuvaus

Contrôles de 5 types: «titres de transport» portant sur les usagers; «comportement» portant sur les usagers et les conducteurs; «sécurité» portant sur les conducteurs et les véhicules; «qualité exploitation» portant sur les conducteurs et les véhicules; «bonus transporteur».

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Pays Voironnais: à l'attention du service mobilités
Postiosoite: 40 rue Mainssieux, CS 80363
Paikkakunta: Voiron Cedex
NUTS-koodi: FR714
Postinumero: 38516
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.marches-publics.info/
Sähköisesti:
http://www.marches-publics.info/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/06/2017 14:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

71700000 - Tarkkailu- ja valvontapalvelut

60000000 - Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)

60100000 - Tieliikennepalvelut

63000000 - Kuljetusten tuki- ja apupalvelut; matkatoimistopalvelut

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
317,634.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Scat
Postiosoite: 151 route de Vourles
Paikkakunta: Saint-Genis-Laval
Postinumero: 69230
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.