Publications Office of the EU
Puola-Stettin: Biojätteiden kuljettaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Puola-Stettin: Biojätteiden kuljettaminen

  • Sopimus tehty
    23/04/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90524300 Biojätteiden kuljettaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
185,272.92
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
790,021.08 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
GDDKiA O/Sz -D-3-284/1/2014
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych i innych terenów będących w zarządzaniu przez GDDKiA O/Szczecin – 7 zadań:
Zadanie nr 1 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 6, 11, 37 w administracji Rejonu w Koszalinie.
Zadanie nr 2 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 23, 26, 31 w administracji Rejonu w Lipianach.
Zadanie nr 3 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 3, 6 w administracji Rejonu w Nowogardzie.
Zadadanie nr 4 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 10, 20 w administracji Rejonu w Stargardzie Szczecińskim.
Zadanie nr 5 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: A-6, S3, 3, 10, 13, 31 w administracji Rejonu w Szczecinie.
Zadanie nr 6 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 11, 20, 25, w administracji Rejonu w Szczecinku.
Zadanie nr 7 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 10, 22 w administracji Rejonu w Wałczu.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
185,272.92
Sopimuksen lopullinen arvo
790,021.08 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PHU FAGUS Sylwester Hałas
Postiosoite: ul Wolności 39/22
Paikkakunta: Mirosławiec
Postinumero: 78-650
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.