Publications Office of the EU
Espanja-Marbella: Hissien huoltopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Marbella: Hissien huoltopalvelut

  • Julkaistu
    14/05/2021
  • Määräaika
    14/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    16/06/2021
  • Sopimus tehty
    07/09/2021
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Suorituspaikka
NUTS code: ES617 Málaga
Ostajan sijainti
NUTS code: ES617 Málaga
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50750000 Hissien huoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
241,207.20 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
87,997.68 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
A.S.A.05/2021
Kuvaus

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Kansallinen rekisterinumero: Q7955060D
Postiosoite: Autovía A-7, kilómetro 187
Paikkakunta: Marbella (Málaga)
NUTS-koodi: ES617
Postinumero: 29603
Maa: ESP
Pääosoite: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/06/2021 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
241,207.20 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
87,997.68 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Postiosoite:
Paikkakunta: MALAGA
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.