Publications Office of the EU
Lieferung von einem stabilisierten, schwenkbaren und skalierbaren (Zoom) Sensorsystem - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Lieferung von einem stabilisierten, schwenkbaren und skalierbaren (Zoom) Sensorsystem

  • Sopimus tehty
    06/12/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universität der Bundeswehr München (UniBw M)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
Useampi pääasiallinen CPV-koodi
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,202,327.20 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Lieferung von einem Sensorsystem (NU 188)
Kuvaus

Auftragsgegenstand ist die Lieferung von einem stabilisierten, schwenkbaren und skalierbaren (Zoom) Sensorsystem.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,202,327.20 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PLATH Airborne Solutions GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Hamburg
Postinumero: 20097
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.