Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Koulurakennusten rakentamistyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Koulurakennusten rakentamistyöt

  • Julkaistu
    07/06/2011
  • Määräaika
    02/08/2011
  • Tarjousten avaaminen
    03/08/2011
  • Sopimus tehty
    12/04/2012
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45214200 Koulurakennusten rakentamistyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,499,403.34 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Kuvaus

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/08/2011 10:30
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
6,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
10,499,403.34 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Postiosoite: Rua Joaquim Marques, nº 34
Paikkakunta: Ponta Delgada
Postinumero: 9501-950
Maa: PRT

Virallinen nimi: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Postiosoite: Rua Joaquim Marques, nº 34
Paikkakunta: Ponta Delgada
Postinumero: 9500-950
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.