Publications Office of the EU
Saksa-Koblenz: Pyyhkäisyelektronimikroskoopit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Koblenz: Pyyhkäisyelektronimikroskoopit

  • Julkaistu
    26/07/2022
  • Määräaika
    23/08/2022
  • Tarjousten avaaminen
    23/08/2022
  • Sopimus tehty
    13/09/2022
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universität Koblenz-Landau
Suorituspaikka
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38511100 Pyyhkäisyelektronimikroskoopit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
420,168.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
396,390.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2-ESS12-22/22
Kuvaus

Beschaffung eines Feldemissions-Rasterelektronenmikroskops (FE-REM) mit integrierter Cryo Einheit
für die Untersuchung von nicht-leitenden, feuchten oder noch ausgasenden Proben im variablen Niedervakuum-Modus,
zusätzlich ausgerüstet mit SE-, BSE- und EDX-Analytik für den Hoch- und Niedervakuum-Bereich.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://Landesverwaltung.vergabe.rlp.de/VMPSatellite/notice/CXPDYDSY4U0
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/08/2022 12:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
420,168.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
396,390.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: JEOL (Germany) GmbH
Postiosoite: Gute Änger 30
Paikkakunta: Freising
Postinumero: 85356
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.