-
Julkaistu27/06/2018
-
Määräaika30/08/2018
-
Tarjousten avaaminen31/08/2018
-
Sopimus tehty18/01/2019
-
Tänään02/09/2026
Näytönluku
Bulgaria-Sofia: Sähkömittarit
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Virallinen nimi: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Kansallinen rekisterinumero: 130277958
Postiosoite: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Paikkakunta: София
NUTS-koodi: BG411
Postinumero: 1784
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: Светлана Илиева
Pääosoite: www.cez-rp.bg
Postiosoite: ул. Г. Бенковски № 50-9
Paikkakunta: Хасково
Postinumero: 6300
Maa: BGR
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.