Publications Office of the EU
Kreikka-Ateena: Tomografialaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreikka-Ateena: Tomografialaitteet

  • Julkaistu
    12/11/2011
  • Määräaika
    09/01/2012
  • Tarjousten avaaminen
    10/01/2012
  • Sopimus tehty
    20/12/2013
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33115000 Tomografialaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
528,455.28 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
649,440.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
31228/09-11-2011
Kuvaus

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/01/2012 11:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
528,455.28 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
649,440.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Postiosoite: Τζαβέλλα 1-3
Paikkakunta: Αθήνα, Χαλάνδρι
Postinumero: 152 31
Maa: GRC
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.