Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Luotonantopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Luotonantopalvelut

  • Julkaistu
    27/07/2011
  • Määräaika
    01/09/2011
  • Tarjousten avaaminen
    01/09/2011
  • Sopimus tehty
    28/09/2011
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL524 Opolski
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66113000 Luotonantopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,472,208.33 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,702,966.77 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP.271.1.11.2011
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/09/2011 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,472,208.33 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
2,702,966.77 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Postiosoite: ul. Książąt Opolskich 29
Paikkakunta: Opole
Postinumero: 45-005
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.