Publications Office of the EU
Romania-Târgoviște: Systeemiset bakteerilääkkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Romania-Târgoviște: Systeemiset bakteerilääkkeet

  • Julkaistu
    20/01/2018
  • Määräaika
    23/02/2018
  • Tarjousten avaaminen
    26/03/2018
  • Sopimus tehty
    16/05/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Suorituspaikka
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,377,144.30 RON
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
396
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/03/2018 18:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

33651100 - Systeemiset bakteerilääkkeet

33675000 - Systeemiset antihistamiinit

33631500 - Ihonhoitoon käytettävät kortikosteroidit ja ihonhoitovalmisteet

33698000 - Kliiniset tuotteet

33621300 - Anemialääkkeet

33621100 - Antitromboottiset lääkeaineet

33642200 - Systeemisesti käytettävät kortikosteroidit

33661000 - Hermostoon vaikuttavat lääkkeet

33613000 - Laksatiivit

33622700 - Kalsiuminestäjät

33632200 - Lihasrelaksantit

33692210 - Parenteraaliset ravintoliuokset

33693300 - Riippuvuuden hoitotuotteet

33615100 - Insuliini

33691200 - Matolääkkeet

33617000 - Kivennäisaineet

33651300 - Mykobakteerilääkkeet

33651500 - Immunoseerumit ja immonoglobuliinit

33661700 - Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet

33622300 - Diureetit

33661500 - Psykoosilääkkeet

33622100 - Sydänlääkkeet

33641200 - Muut gynekologiset valmisteet

33661300 - Epilepsialääkkeet

33661100 - Anestesia-aineet

33692700 - Glukoosiliuokset

33610000 - Ruoansulatuselinten sairauksien ja aineenvaihduntasairauksien lääkkeet

33690000 - Muut lääkkeet

33692500 - Injektioliuokset

33614000 - Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet

33652200 - Endokrinologiset lääkeaineet

33673000 - Obstruktiivisten hengitystiesairauksien lääkkeet

33652300 - Immunosupressiiviset lääkeaineet

33631400 - Paikallisantibiootit ja kemoterapia-aineet

33621400 - Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset

33621200 - Hemostaatit

33621000 - Veritautien lääkkeet

33640000 - Sukupuoli- ja virtsaelinten sairauksien lääkkeet sekä hormonit

33642300 - Kilpirauhasen toimintahäiriöiden hoito

33642100 - Aivolisäkkeen ja hypotalamuksen hormonit sekä analogit

33611000 - Liikahappoisuuden hoitoon tarkoitetut valmisteet

33622800 - Reniini-angiotensiini-järjestelmään vaikuttavat lääkeaineet

33622600 - Beetasalpaajat

33630000 - Ihotautilääkkeet sekä tuki- ja liikuntaelinten sairauksien lääkkeet

33632100 - Tulehduskipu- ja reumalääkkeet

33615000 - Diabeteslääkkeet

33670000 - Hengityselinten sairauksien lääkkeet

33651200 - Systeemiset sienilääkkeet

33697100 - Peräruiskevalmisteet

33651400 - Systeemiset viruslääkkeet

33674000 - Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet

33695000 - Kaikki muut ei-terapeuttiset valmisteet

33622400 - Suonikohjujen ja peräpukamien hoitoon tarkoitetut valmisteet

33661600 - Depressiolääkkeet

33622200 - Verenpainelääkkeet

33661200 - Analgeetit

33612000 - Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet

33662100 - Silmätautien lääkkeet

33631100 - Ihon sienitautien lääkkeet

33692200 - Parenteraaliset ravintovalmisteet

33616000 - Vitamiinit

33692400 - Perfuusioliuokset

33141000 - Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet

33140000 - Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

33100000 - Lääketieteelliset laitteet

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.