Publications Office of the EU
KTK - DIMOP-PLUS-1.3.10 / IdomSoft (453) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

KTK - DIMOP-PLUS-1.3.10 / IdomSoft (453)

  • Julkaistu
    30/01/2026
  • Määräaika
    04/03/2026
  • Tarjousten avaaminen
    04/03/2026
  • Sopimus tehty
    29/04/2026
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
IdomSoft Informatikai Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: HU110 Budapest
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79952000 Tapahtumapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR002253372025
Kuvaus

IdomSoft Informatikai Zrt:n viestintätehtävät hankkeen DIMOP_PLUSZ-1.3.10-23-2023-00001 yhteydessä pakollisten tietojen puitteissa

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR002253372025
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR002253372025
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/03/2026 13:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: 2. A felhívás M.2.1) alpontja szerinti teljesítésben résztvevő szakember M.2.1) alpontban meghatározott tapasztalatán felüli szakmai többlettapasztalata (hónap) (min. 0 hónap, max. 12 hónap)
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: 1. Egyösszegű ajánlati ár (nettó HUF)
Painotus (prosentteina, tarkka) : 900
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Medius Első Győri Közvélemény- és Piackutató Bt.
Postiosoite:
Paikkakunta: Győr
Postinumero: 9026
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.