Publications Office of the EU
Puola-Jasionka: Metalliporakoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Jasionka: Metalliporakoneet

  • Julkaistu
    09/03/2017
  • Määräaika
    11/04/2017
  • Tarjousten avaaminen
    12/04/2017
  • Sopimus tehty
    26/04/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Mega Mold Sp. z o.o.
Suorituspaikka
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Ostajan sijainti
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42637200 Metalliporakoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
248,000.00 USD
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Wiertarka do głębokich otworów, o następujących parametrach technicznych:
1. Obrotowy stół roboczy o 1200x1200 mm
2. Udźwig – min 2000 kg
3. Głębokość wiercenia – min 1200 mm
4. Pneumatyczne lub hydrauliczne zwalnianie narzędzia
5. Odległość osi wiertła od stołu w zakresie 0-800 mm
Oferowana maszyna musi ponadto być zgodna ze standardami technicznymi obowiązującymi u Zamawiającego:
— pełna obudowa maszyny
— posadowienie maszyny na istniejącej posadzce
— ręczny / cyfrowy obrót stołu z cyfrowym odczytem kąta ustawienia
— średnica wiercenia w zakresie 5 – 16 mm
— możliwość frezowania kieszeni i pogłębień
— szlifierka do ostrzenia wierteł lufowych
— chłodziarka do oleju
— transporter wiórów
— wirówka do wiórów lub inne równoważne urządzenie
— możliwość załadunku suwnicą materiałów do obróbki
— automatyczne smarowanie prowadnic
— system nadzoru pracy narzędzia
— gwarancja min 12 m-cy
— dostępny serwis w Polsce.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Mega Mold Sp. z o.o.
Kansallinen rekisterinumero: 5170240409
Postiosoite: Jasionka 252E
Paikkakunta: Jasionka
NUTS-koodi: PL325
Postinumero: 36-002
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Jarosław Walentek
Pääosoite: www.megamold.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/04/2017 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
248,000.00 USD
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MDT Wadowski S.K.A.
Postiosoite: ul. Szachowa 1
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 04-894
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.