Publications Office of the EU
Puola-Wrocław: Turvallisuuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Wrocław: Turvallisuuspalvelut

  • Julkaistu
    21/08/2015
  • Määräaika
    21/09/2015
  • Sopimus tehty
    26/09/2017
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79711000 Hälytysjärjestelmän valvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,620,430.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,100,872.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
WNP/432/PO/2015
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w kompleksach koszarowych WSOWL 2845 we Wrocławiu, 3856 w Rakowie Wielkim oraz 2624 w Szklarskiej Porębie w okresie od 1.1.2016 r. do 31.12.2018 r. w systemie zmianowym całodobowym, realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną, a polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
9,620,430.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
9,100,872.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Konsorcjum: a. Agencja Ochrony Osób i Mienia Guard – Service Sp. z o.o. oraz b. Guard – Systemy Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Tatrzańska 6a
Paikkakunta: Poznań
Postinumero: 60-413
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.