Publications Office of the EU
CZ-Brno: Atk-laitteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

CZ-Brno: Atk-laitteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    10/09/2011
  • Määräaika
    14/10/2011
  • Tarjousten avaaminen
    14/10/2011
  • Sopimus tehty
    24/10/2011
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,017,665.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
PC/2011/OND
Kuvaus

Dodávka PC a notebooků.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/10/2011 14:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

30200000 - Atk-laitteet ja -tarvikkeet

30213000 - PC:t

30210000 - Tietojenkäsittelylaitteet (laitteisto)

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
4,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
4,017,665.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UNIS COMPUTERS,a.s.
Postiosoite: Jundrovská 31
Paikkakunta: Brno
Postinumero: 624 00
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.