Publications Office of the EU
Virtaussytometrin syöttö ja asennus mikrohiukkaserottimella - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Virtaussytometrin syöttö ja asennus mikrohiukkaserottimella

  • Julkaistu
    01/07/2025
  • Määräaika
    30/07/2025
  • Tarjousten avaaminen
    25/08/2025
  • Sopimus tehty
    17/11/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Rectorado de la Universidad Jaume I
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES522 Castellón / Castelló
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38434510 Solumittauslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
330,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
SU/14/25
Kuvaus

Tavarat ja palvelut, joiden arvioitu arvo on 221 000 euroa

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jvL8hL5v5c35Rey58Yagpg%3D%3D
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jvL8hL5v5c35Rey58Yagpg%3D%3D
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/08/2025 09:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: A) Garantía y mantenimiento .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: B) Láseres .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 25
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: C) Cursos de formación .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: D) Oferta económica.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: A) Características técnicas .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 45
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: B) Servicio Técnico y de aplicaciones .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Arvioitu arvo
330,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Química y Medio Ambiente, S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: Valencia
Postinumero: 46020
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.