Publications Office of the EU
Ranska-Carcassonne: Painatus ja siihen liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Carcassonne: Painatus ja siihen liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    22/10/2016
  • Määräaika
    21/11/2016
  • Tarjousten avaaminen
    23/11/2016
  • Sopimus tehty
    07/03/2017
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Département de l'Aude
Suorituspaikka
NUTS code: FRJ11 Aude
Ostajan sijainti
NUTS code: FRJ11 Aude
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79800000 Painatus ja siihen liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
75,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
78,708.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
16C0001
Kuvaus

Accord-cadre d'impression, façonnage, conditionnements et livraison des supports de communication et d'information.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Département de l'Aude
Postiosoite: allée Raymond Courrière Service des Marchés Publics Bureau 2.089
Paikkakunta: Carcassonne Cedex 9
NUTS-koodi: FR811
Postinumero: 11855
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.aude.fr
Sähköisesti:
http://www.aude.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/11/2016 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.