Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Henkilöstöruokaloiden ja muiden rajoitetulle asiakaskunnalle tarkoitettujen kahviloiden palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Lissabon: Henkilöstöruokaloiden ja muiden rajoitetulle asiakaskunnalle tarkoitettujen kahviloiden palvelut

  • Julkaistu
    22/06/2017
  • Määräaika
    31/07/2017
  • Tarjousten avaaminen
    01/08/2017
  • Sopimus tehty
    21/09/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
EPAL — Empresa Portuguesa das Águas Livres, SA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55511000 Henkilöstöruokaloiden ja muiden rajoitetulle asiakaskunnalle tarkoitettujen kahviloiden palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,965,612.87 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,359,345.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Serviços de exploração dos refeitórios e bares da EPAL, em regime de fornecimento «à forfait».

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: EPAL — Empresa Portuguesa das Águas Livres, SA
Postiosoite: Avenida da Liberdade 24
Paikkakunta: Lisboa
NUTS-koodi: PT171
Postinumero: 1250-144
Maa: PRT
Pääosoite: www.epal.pt
Sähköisesti:
https://community.vortal.biz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/08/2017 10:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,965,612.87 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,359,345.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Eurest (Portugal) — Sociedade Europeia de Restaurantes, Lda
Postiosoite: Avenida da Quinta Grande, Edifício Prime 53, 6.º, Alfragide
Paikkakunta: Amadora
Postinumero: 2610-156
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.