Publications Office of the EU
Ranska-Bordeaux: Kaupunkiympäristön kalusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Bordeaux: Kaupunkiympäristön kalusteet

  • Julkaistu
    27/07/2021
  • Määräaika
    10/09/2021
  • Peruttu
    29/10/2021
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
institut polytechnique de Bordeaux
Suorituspaikka
NUTS code: FRI12 Gironde
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI12 Gironde
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34928400 Kaupunkiympäristön kalusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
145,123.35 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
BxINP_2021-17
Kuvaus

fourniture et pose d'abris vélos à proximité des bâtiments A et B de l'enscbp - bordeaux INP

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=799423&orgAcronyme=f2h
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/09/2021 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.