Publications Office of the EU
D-Heidelberg: Asbestin poistotyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

D-Heidelberg: Asbestin poistotyöt

  • Sopimus tehty
    26/07/2012
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45262660 Asbestin poistotyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
318,468.03 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
12-02278
Kuvaus

Schadstoffsanierung.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi

45262660 - Asbestin poistotyöt

90700000 - Ympäristöön liittyvät palvelut

45400000 - Rakennusten lopputyöt

90000000 - Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut

45453000 - Tarkastus- ja kunnostustyöt

90740000 - Saasteiden jäljittäminen ja seuranta ja ennallistamispalvelut

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
318,468.03 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Proklima GmbH
Postiosoite: Rathsbergstr. 70
Paikkakunta: Nürnberg
Postinumero: 90411
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.