-
Julkaistu15/03/2021
-
Määräaika13/04/2021
-
Tarjousten avaaminen13/04/2021
-
Sopimus tehty07/09/2021
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
Itävalta-Wien: Kattotuolien pystytystyöt, katetyöt ja vastaavat työt
Zimmererarbeiten
Virallinen nimi: Stadt Wien – Wiener Wohnen
Kansallinen rekisterinumero: 9110006184442
Postiosoite: Rosa-Fischer-Gasse 2
Paikkakunta: Wien
NUTS-koodi: AT130
Postinumero: 1030
Maa: AUT
Yhteyshenkilö: Dezernat Vergabewesen
Pääosoite: www.wienerwohnen.at
Sähköisesti:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/99202
Postiosoite: Franz-Graf-Straße 1
Paikkakunta: Horn
Postinumero: 3580
Maa: AUT
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.