Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Siivouspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Siivouspalvelut

  • Julkaistu
    12/05/2023
  • Määräaika
    07/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    15/06/2023
  • Sopimus tehty
    23/08/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
548,024.40 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
211,781.01 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
LOT52/23
Kuvaus

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Kansallinen rekisterinumero: Q2818002D
Postiosoite: c/ Serrano 117
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28006
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Pääosoite: http://www.csic.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/06/2023 11:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.