Publications Office of the EU
Sähkön toimitus 2024–2026 (DNS) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Sähkön toimitus 2024–2026 (DNS)

  • Sopimus tehty
    19/12/2023
  • Julkaistu
    04/11/2025
  • Määräaika
    15/12/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
OBČINA BREŽICE
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SI036 Posavska
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,006,287.90 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,050,571.04 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
JN 25-2023
Kuvaus

Tarjouskilpailun kohteena on sähkön toimittaminen Brežicen kunnalle, Brežicen kunnan perustamille julkisille laitoksille ja Brežicen kunnan paikallisyhteisöille ottamalla käyttöön dynaaminen hankintajärjestelmä, joka on voimassa palveluntarjoajien luettelon laatimisesta vähintään 31 päivään. 12. 2026. Asiakas tekee säännöllisiä kyselyjä kussakin yksittäisessä kyselyssä määritellyillä ajanjaksoilla.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=30470
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=30470
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Ostajat
KRAJEVNA SKUPNOST ZAKOT-BUKOŠEK-TRNJE
KRAJEVNA SKUPNOST DOBOVA
OSNOVNA ŠOLA CERKLJE OB KRKI
KNJIŽNICA BREŽICE
KRAJEVNA SKUPNOST VELIKA DOLINA
KRAJEVNA SKUPNOST PEČICE
POSAVSKI MUZEJ BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA VELIKA DOLINA
KRAJEVNA SKUPNOST VELIKE MALENCE
KNJIŽNICA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA VELIKA DOLINA
ZAVOD ZA ŠPORT BREŽICE
LEKARNA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA GLOBOKO
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA CERKLJE OB KRKI
KRAJEVNA SKUPNOST KRŠKA VAS
KRAJEVNA SKUPNOST BIZELJSKO
ZAVOD ZA PODJETNIŠTVO, TURIZEM IN MLADINO BREŽICE
POSAVSKI MUZEJ BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA BIZELJSKO
KRAJEVNA SKUPNOST ČATEŽ OB SAVI
KRAJEVNA SKUPNOST SKOPICE
OSNOVNA ŠOLA BIZELJSKO
KRAJEVNA SKUPNOST MRZLAVA VAS
LEKARNA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
VRTEC MAVRICA BREŽICE
KRAJEVNA SKUPNOST KAPELE
KRAJEVNA SKUPNOST CERKLJE OB KRKI
KRAJEVNA SKUPNOST KRIŽE
KRAJEVNA SKUPNOST DOBOVA
ZAVOD ZA ŠPORT BREŽICE
KRAJEVNA SKUPNOST ARTIČE
OSNOVNA ŠOLA GLOBOKO
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA DR. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA
KRAJEVNA SKUPNOST ŠENTLENART
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA MAKSA PLETERŠNIKA PIŠECE
KNJIŽNICA BREŽICE
KRAJEVNA SKUPNOST PIŠECE
ZAVOD ZA PODJETNIŠTVO, TURIZEM IN MLADINO BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA MAKSA PLETERŠNIKA PIŠECE
VRTEC MAVRICA BREŽICE
KRAJEVNA SKUPNOST GLOBOKO
GLASBENA ŠOLA BREŽICE
OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
KRAJEVNA SKUPNOST ŠENTLENART
OSNOVNA ŠOLA ARTIČE
KRAJEVNA SKUPNOST SROMLJE
OSNOVNA ŠOLA DR. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA
KRAJEVNA SKUPNOST JESENICE NA DOLENJSKEM
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Kriteeri: Cena
Tyyppi: price
Kuvaus: Najnižja cena
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100.0000
Arvioitu arvo
1,006,287.90 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,050,571.04 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PETROL, Slovenska energetska družba, d.d., Ljubljana
Postiosoite: Dunajska cesta 50
Paikkakunta: Ljubljana
Postinumero: 1000
Maa: SVN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.