-
Julkaistu04/02/2022
-
Määräaika08/03/2022
-
Tarjousten avaaminen08/03/2022
-
Sopimus tehty19/04/2022
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
Puola-Varsova: Jakeluputket ja lisävarusteet
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
Przedmiotem Zamówienia jest „Dostawa materiałów preizolowanych na potrzeby wykonania robót budowlanych w zakresie przebudowy odcinka sieci ciepłowniczej od komory S-10/L-4/L-1 do budynku Nowy Świat 41a w Warszawie (SC III 3). W ramach zadania: Przebudowa sieci ciepłowniczej na terenie Warszawy - wykonanie robót budowlanych dla odcinków sieci o nr rejestracyjnych: 1. SC III 3, 2. SC III 16, 3. SC III 17, 4. SC III 18, 5. SC III 19, 6. SC III 20, 7. SC III 21, 8. SC III 22, 9. SC III 23, 10. SC III 24, 11. SC III 25, 12. SC III 26, 13. SC III 27, 14. SC III 28, 15. SC III 29. W ramach projektu: Modernizacja warszawskiej sieci ciepłowniczej na terenie Miasta Stołecznego Warszawy w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla i poprawy efektywności energetycznej – Etap III, Oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, POIS.01.05.00-00-0025/18.
Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Część III SWZ - Specyfikacja techniczna.
https://platformazakupowa.veolia.pl
Postiosoite: ul. Batorego 14
Paikkakunta: Człuchów
Postinumero: 77-300
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.