Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Turvallisuuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Lissabon: Turvallisuuspalvelut

  • Julkaistu
    14/10/2020
  • Määräaika
    08/11/2020
  • Sopimus tehty
    29/12/2020
  • Tarjousten avaaminen
    09/11/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Biblioteca Nacional de Portugal
Suorituspaikka
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Ostajan sijainti
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79710000 Turvallisuuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
369,697.56 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
354,468.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CC 37/2020
Kuvaus

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Biblioteca Nacional de Portugal
Kansallinen rekisterinumero: 501516980
Postiosoite: Campo Grande, 83
Paikkakunta: Lisboa
NUTS-koodi: PT170
Postinumero: 1749-081
Maa: PRT
Pääosoite: www.bnportugal.pt
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/11/2021 11:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
369,697.56 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
354,468.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PSG — Segurança Privada, S. A.
Postiosoite: Rua Montes Velhos, s/n
Paikkakunta: Aljustrel
Postinumero: 7600-091
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.