Publications Office of the EU
Ruotsi-Tukholma: Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Tukholma: Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)

  • Julkaistu
    07/10/2019
  • Määräaika
    04/11/2019
  • Tarjousten avaaminen
    05/11/2019
  • Sopimus tehty
    01/12/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Försäkringskassan
Suorituspaikka
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60000000 Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
384,300.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
Dnr 011982-2019
Kuvaus

Uppdraget avser hämtning, lastning och transport och destruktion av Försäkringskassan arkivhandlingar, enligt särskilda säkerhetsrutiner och i enligthet med svensk arkivlagstifting.
Transporten ska ske från Östersund.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Försäkringskassan
Kansallinen rekisterinumero: 202100-5521
Postiosoite: Försäkringskassan -
Paikkakunta: Stockholm
NUTS-koodi: SE322
Postinumero: 103 51
Maa: SWE
Yhteyshenkilö: Helen Dahlberg
Pääosoite: https://www.forsakringskassan.se/
Sähköisesti:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=45978
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/11/2019 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
384,300.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Lundstams Återvinning AB
Postiosoite: Box 5003
Paikkakunta: Östersund
Postinumero: 831 05
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.