Publications Office of the EU
Ranska-Le Mans: Kuorma-autojen korjaus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Le Mans: Kuorma-autojen korjaus

  • Julkaistu
    11/09/2018
  • Määräaika
    09/10/2018
  • Tarjousten avaaminen
    10/10/2018
  • Sopimus tehty
    18/01/2019
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Suorituspaikka
NUTS code: FRG04 Sarthe
Ostajan sijainti
NUTS code: FRG04 Sarthe
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50114100 Kuorma-autojen korjaus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
440,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2018_0092_fcs_bl
Kuvaus

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Kansallinen rekisterinumero: 24720013200014
Postiosoite: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Paikkakunta: Le Mans
NUTS-koodi: FRG04
Postinumero: 72039
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.lemans.fr
Sähköisesti:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/10/2018 09:00
Ostajat
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
440,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AD 72
Postiosoite: 35 bd Pierre Lefaucheux
Paikkakunta: Le Mans
Postinumero: 72100
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.