Publications Office of the EU
Portugali-Braga: Ammattikoulutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Braga: Ammattikoulutuspalvelut

  • Sopimus tehty
    05/04/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Associação Juvenil «A Bogalha»
Suorituspaikka
NUTS code: PT11 Norte
Ostajan sijainti
NUTS code: PT11 Norte
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80500000 Ammattikoulutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
94,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
94,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CE 01/2021
Kuvaus

Prestação de serviços de formação modular.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
94,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
94,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AEDL — Atividades Educativas, Lda.
Postiosoite: Praceta Dom Nuno Álvares Pereira, 20, 5 º FP
Paikkakunta: Matosinhos
Postinumero: 4450-218
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.