Publications Office of the EU
Italia-Sacile: Kouluateriapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Sacile: Kouluateriapalvelut

  • Julkaistu
    06/05/2017
  • Määräaika
    10/07/2017
  • Sopimus tehty
    17/10/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Coopération technique Belge
Suorituspaikka
NUTS code: BEZ Extra-Regio NUTS 1
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79200000 Kirjanpito-, tilintarkastus- ja verotuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
608,408.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
BTCCTB-Bxl 1673-F02_0
Kuvaus

Servizio di ristorazione scolastica a ridotto impatto ambientale per le Scuole primarie e secondarie del Comune di Brugnera.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
608,408.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Euroristorazione Srl
Postiosoite:
Paikkakunta: Torri di Quartesolo (VI)
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.