Publications Office of the EU
Espanja-Tolosa: Puistojen ja puutarhojen hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Tolosa: Puistojen ja puutarhojen hoitopalvelut

  • Julkaistu
    13/06/2022
  • Määräaika
    28/06/2022
  • Sopimus tehty
    01/08/2022
  • Tarjousten avaaminen
    31/12/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ayuntamiento de Tolosa - Ayuntamiento de Tolosa
Suorituspaikka
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Ostajan sijainti
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77311000 Puistojen ja puutarhojen hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,292,897.85 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
538,578.92 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2022SABI0001
Kuvaus

Servicio de mantenimiento y mejora de parques, jardines, zonas verdes y arbolado viario del municipio de Tolosa reservado a centros especiales de empleo de iniciativa social y a empresas de inserción social (Disposición Adicional 4ª de la LCSP).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ayuntamiento de Tolosa - Ayuntamiento de Tolosa
Kansallinen rekisterinumero: P2007600F
Postiosoite: Plaza Zaharra 6A. 20400 Tolosa (Gipuzkoa)
Paikkakunta: Tolosa
NUTS-koodi: ES212
Postinumero: 20400
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Urbanismo
Pääosoite: http://tolosa.eus/
Sähköisesti:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/12/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,292,897.85 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
538,578.92 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: GUREAK BERDEA, S.L.U.
Postiosoite:
Paikkakunta: Donostia / San Sebastián
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.